АВТОРСЬКИЙ ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Замовте послуги дизайнера інтер'єру в рамках вашого бюджету та стилістичних переваг

Організуйте дизайн та ремонт з нашою допомогою

Спецпропозиції від дизайнерів та прорабів

Знижки до 50% на кухні, меблі, світло, матеріали

Дизайн-проекти провідних архітекторів України

Фотографії класичних, сучасних інтер'єрів

Знижки до 50%

Купуйте безпосередньо у постачальників матеріали для ремонту, сантехніку, меблі, освітлення провідних фабрик Італії, Німеччини, Іспанії

Італійські кухні
Сантехніка
Плитка та мозаїка
Двері
Паркет
Освітлення
Шпалери
Італійські меблі
Дизайнерські кухні

Дизайнерські меблі, двері, освітлення

Проектування та виготовлення на замовлення предметів інтер'єру за індивідуальними проектами

Дивани та м'які меблі

Кухні та корпусні меблі

Двері, перегородки, вбиральні

Люстри та світильники

Дизайн-проекти

Вибирайте архітектора та дизайнера з реалізованих інтер'єрів

Оздоблювальні та інженерні роботи

Професійні бригади майстрів з досвідом від 5-ти років виконають оздоблювальні та інженерні роботи відповідно до дизайн проекту.

Будинки та апартаменти

Офіси компаній

Ресторани та кафе

Магазини та ТРЦ

Фото інтер'єрів

Знаходьте дизайнерські ідеї для вашого будинку

Розумний будинок

Проектування, монтаж та налаштування інженерних рішень для управління комфортом у приміщенні

Управління освітленням та електроприладами

Управління опаленням, кондиціюванням

Аудіо система, домашній кінотеатр

Безпека та відеоспостереження

Залишились питання? Задайте їх прямо зараз!

Дзвоніть на +380 97 667-67-69

Бажаєте розрахувати вартість дизайну та комплектації Вашого об'єкту?

Авторський дизайн - Київ, Одеса, Дніпро, Харків

Авторський дизайн інтер'єру починається з ідеї. Дизайнери проекту працюють за принципом – головна якість, а чи не кількість. На старті проекту розробляється загальна концепція, продумуємо деталі, погоджуємо із клієнтом. Тільки після цього дизайнер розпочинає роботу. Найкраща оцінка роботи дизайнера-архітектора полягає в тому, щоб після завершення проекту замовник рекомендував його своїм друзям та знайомим. Тому кожен спеціаліст, який працює над проектом, прикладає максимум творчих здібностей та витрат часу, щоб кожен реалізований авторський дизайн інтер'єру у Києві, Одесі, Дніпропетровську, Харкові та інших містах України був справжнім витвором мистецтва.

Авторський дизайн відрізняє унікальність ідеї та дорогі оздоблювальні матеріали, меблі, освітлення. Можливість самовираження власника об'єкта нерухомості через індивідуальний дизайн-проект інтер'єру – це складний та захоплюючий шлях, який можна пройти лише з командою досвідчених фахівців – архітекторів, дизайнерів, декораторів. Технічний прогрес та сучасні інформаційні технології дозволяють виконувати найяскравіші та найнезвичайніші ідеї, які ще кілька десятиліть тому здавались фантастичними. Наприклад, такі системи як розумний будинок, надають можливість господарю квартири, будинку, офісу контролювати своє приміщення віддалено через мобільний додаток. У столиці України проживає фінансова та інтелектуальна еліта, відповідно авторський дизайн інтер'єру в Києві має велику популярність.

За останній час в інтернеті відкрилися інформаційні ресурси, присвячені авторському дизайну. На цих сайтах відвідувачі можуть дивитися каталоги з фотографіями проектів, вибрати архітектора, залишити коментарі та відгуки. Часто такі інтернет-портали відвідують не тільки потенційні замовники послуги авторського дизайну інтер'єрів, але й самі творці в пошуках натхнення та нових ідей. Авторський дизайн не прив'язаний до напрямків та тенденцій в архітектурі. Його відмінною рисою залишається правильно підібрана ідея, дорогі оздоблювальні матеріали з Італії, Німеччини та Іспанії, дотримання правил вибраного стилю.

Авторський дизайн - ціна

Достатньо багато студій та архітекторів пропонують послуги авторського дизайну інтер'єру в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові. Тим не менш, серед них невеликий відсоток компетентних виконавців, які можуть запропонувати якісно виконаний проект за доступну вартість, який задовольнить уподобання та запити досвідченого замовника. Професійні дизайнери та архітектори регулярно відвідують виставки та стежать за останніми нововведеннями та ідеями колег по цеху. Тому звернувшись до фахівця високого класу, ви гарантовано на виході отримуєте не копію, а оригінальну ідею, підкріплену матеріалами, меблями та декором від відомих світових брендів. Деякі дизайн бюро пропонують повний комплекс послуг, починаючи з проектування, оздоблення приміщення, закінчуючи підбором матеріалів, меблів освітлення та декоруванням. Їхні клієнти зазвичай замовляють авторський дизайн інтер'єру квартири, будинку, офісу, магазину, ресторану, готелю у різних стилях та напрямках – модерн, класика, лофт, мінімалізм, скандинавський та інші течії.