ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ У ДНІПРО

Замовте послуги дизайнера інтер'єру в рамках вашого бюджету та стилістичних переваг. Ціна від 15€/м²

Організуйте дизайн та ремонт з нашою допомогою

Спецпропозиції від дизайнерів та прорабів

Знижки до 50% на кухні, меблі, світло, матеріали

Дизайн-проекти провідних архітекторів України

Фотографії класичних, сучасних інтер'єрів

Знижки до 50%

Купуйте безпосередньо у постачальників матеріали для ремонту, сантехніку, меблі, освітлення провідних фабрик Італії, Німеччини, Іспанії

Італійські кухні
Сантехніка
Плитка та мозаїка
Двері
Паркет
Освітлення
Шпалери
Італійські меблі
Дизайнерські кухні

Дизайнерські меблі, двері, освітлення

Проектування та виготовлення на замовлення предметів інтер'єру за індивідуальними проектами

Дивани та м'які меблі

Кухні та корпусні меблі

Двері, перегородки, вбиральні

Люстри та світильники

Дизайн-проекти

Вибирайте архітектора та дизайнера з реалізованих інтер'єрів

Оздоблювальні та інженерні роботи

Професійні бригади майстрів з досвідом від 5-ти років виконають оздоблювальні та інженерні роботи відповідно до дизайн проекту.

Будинки та апартаменти

Офіси компаній

Ресторани та кафе

Магазини та ТРЦ

Фото інтер'єрів

Знаходьте дизайнерські ідеї для вашого будинку

Розумний будинок

Проектування, монтаж та налаштування інженерних рішень для управління комфортом у приміщенні

Управління освітленням та електроприладами

Управління опаленням, кондиціюванням

Аудіо система, домашній кінотеатр

Безпека та відеоспостереження

Залишились питання? Задайте їх прямо зараз!

Дзвоніть на +380 97 667-67-69

Бажаєте розрахувати вартість дизайну та комплектації Вашого об'єкту?

Дизайн інтер'єру - Дніпро (Дніпропетровськ)

Дизайн інтер'єру в Дніпрі (Дніпропетровську) є затребуваною послугою серед тих, хто бажає зробити свій будинок місцем не лише для щоденного проживання, але й для прийому гостей, проведення вечірок. Таким чином, вибір правильного спеціаліста або студії з професійною командою дизайнерів та архітекторів стає першочерговим завданням, яке визначає майбутній процес ремонту від моменту планування простору вашого житла до святкування новосілля з родичами та друзями. Велика кількість архітектурних бюро та незалежних професіоналів пропонують дизайн інтер'єру (Дніпро, Новомосковськ, селище Кіровське) через дошки оголошень або на власних сайтах, що рекламуються в інтернеті. Якщо ви вирішили замовити послугу у іменитого архітектора за рекомендаціями людей, на думку яких прислухаєтеся, то можливість отримати задовільний результат досить високий. Але якщо ви довіритеся сліпому жеребу, то ризики підібрати недобросовісного виконавця зростають у рази.

Рекомендуємо спочатку досліджувати цей ринок послуг, почитати відгуки, подивитися зображення інтер'єрів в інтернеті та спеціалізованих друкованих виданнях на кшталт журналу "Домус дизайн", перед тим як йти на зустріч із дизайнерами та архітекторами. Пам'ятайте золоте правило – розуміння кінцевої мети – це вже половина ефективності результату. Для вас це затишний інтер'єр житла, в якому ви проводитимете найкращі моменти життя в оточенні близьких людей (родичів, друзів, колег по роботі).

Не можна заощаджувати на таких речах як проектування інтер'єру, адже від того який фундамент ви закладете, таким міцним буде ваш майбутній будинок. Якщо ви вирішили звернутися саме до дизайну бюро, щоб втілити ваші сміливі ідеї та фантазії, то обов'язково потрібно розпочати розмову з обговорення попередніх проектів компанії. Нехай арт-директор архітектурної студії вам розповість про свої досягнення у сфері дизайну інтер'єрів у Дніпрі та можливо за межами Дніпропетровської області. Дуже важливо зрозуміти, наскільки відсотків у реалізованих проектах становили ідеї замовників, і який відсоток від загальної кількості належить безпосередньо дизайнерам та архітекторам студії, до якої ви звернулися. Ви повинні бути впевнені повністю, що кожен виконаний інтер'єр приміщення, який вам показують, є унікальною роботою фахівців з даної майстерні. Якщо у вас з'являться навіть невеликі сумніви, не варто довіряти долю власної квартири, будинку або офісу в руки людей, яких немає повної довіри. Пам'ятайте – доля вашого будинку лише у ваших руках.

Ціна на послуги дизайну інтер'єру у Дніпрі (Дніпропетровську)

Вартість дизайну інтер'єру у Дніпрі (Дніпропетровську) незначно відрізняється від інших регіонів, але не більш як на 10-20%. Якщо ви вибираєте між індивідуальними спеціалістами та дизайнерською майстернею, то фактор ціни не повинен бути вирішальним. На першому місці завжди якість та професіоналізм виконавців.