ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРА У ХАРКІВІ

Замовте послуги дизайнера інтер'єру в рамках вашого бюджету та стилістичних переваг. Ціна від 15€/м²

Організуйте дизайн та ремонт з нашою допомогою

Спецпропозиції від дизайнерів та прорабів

Знижки до 50% на кухні, меблі, світло, матеріали

Дизайн-проекти провідних архітекторів України

Фотографії класичних, сучасних інтер'єрів

Знижки до 50%

Купуйте безпосередньо у постачальників матеріали для ремонту, сантехніку, меблі, освітлення провідних фабрик Італії, Німеччини, Іспанії

Італійські кухні
Сантехніка
Плитка та мозаїка
Двері
Паркет
Освітлення
Шпалери
Італійські меблі
Дизайнерські кухні

Дизайнерські меблі, двері, освітлення

Проектування та виготовлення на замовлення предметів інтер'єру за індивідуальними проектами

Дивани та м'які меблі

Кухні та корпусні меблі

Двері, перегородки, вбиральні

Люстри та світильники

Дизайн-проекти

Вибирайте архітектора та дизайнера з реалізованих інтер'єрів

Оздоблювальні та інженерні роботи

Професійні бригади майстрів з досвідом від 5-ти років виконають оздоблювальні та інженерні роботи відповідно до дизайн проекту.

Будинки та апартаменти

Офіси компаній

Ресторани та кафе

Магазини та ТРЦ

Фото інтер'єрів

Знаходьте дизайнерські ідеї для вашого будинку

Розумний будинок

Проектування, монтаж та налаштування інженерних рішень для управління комфортом у приміщенні

Управління освітленням та електроприладами

Управління опаленням, кондиціюванням

Аудіо система, домашній кінотеатр

Безпека та відеоспостереження

Залишились питання? Задайте їх прямо зараз!

Дзвоніть на +380 97 667-67-69

Бажаєте розрахувати вартість дизайну та комплектації Вашого об'єкту?

Дизайн інтер'єру - Харків

Дизайн інтер'єру в Харкові не настільки затребувана послуга, як у Києві чи Одесі, але від цього рівень побажань та вимог до дизайнерів та архітекторів з боку клієнтів не знижується. У східному регіоні країни зосереджено великий потенціал, тому що тут багато вищих навчальних закладів, що спеціалізуються на випуску висококласних фахівців зі сфери архітектури та будівництва. Дизайн інтер'єру (Харків та обласні центри) користується попитом у покупців елітної нерухомості в новобудовах (центральна частина міста) та котеджних містечках за межею мегаполісу.

Велика кількість спеціалістів та студій спеціалізуються на комплексному вирішенні поставлених перед ними завдань, що відображають стилістичні уподобання замовника. Проект від професіонала або архітектурного бюро з Харкова включає креслення, фотореалістичні візуалізації інтер'єру, авторський нагляд за підбором матеріалів з одночасним контролем будівельних та оздоблювальних робіт спільно з виконробами, інженерами та рядовими майстрами. Розкрити творчий потенціал дизайнерам допомагає згода замовників використовувати елітні оздоблювальні матеріали, меблі ручної роботи, освітлювальні прилади провідних європейських фабрик, розпис стін із унікальним малюнком. Такі інтер'єри не можна назвати пересічними, швидше вони нагадують витвір мистецтва гідне виставки в музеї. Відгуки захоплених гостей найкраще тому підтвердження та оцінка.

Відмінною рисою дизайну інтер'єрів у Харкові є унікальна особливість, яка вигідно вирізняє професіоналів саме цього регіону – естетична краса приміщення ніколи не суперечить функціональному комфорту. Такий принцип підходить не тільки до проектів приватних будинків та заміських котеджів, а й квартир, апартаментів, офісів. Затишок та комфорт власників об'єкту стоїть на першому місці у списку вимог до дизайн-проекту у дизайнерів, які зарекомендували себе у цьому регіоні.

Важливо розуміти - роль архітектора заслуговує на особливу увагу, але також не варто забувати і про тих, хто мрію робить реальністю в прямому сенсі, а саме про виконробів і будівельників, адже симбіоз у роботі проектувальників і підрядників дає найкращий результат. Рекомендуємо про це подбати заздалегідь. Побажання, потреби та особливості використовуваних матеріалів повинні бути враховані та узгоджені ще на етапі проектування, щоб уникнути переробок, коли ремонт вже розпочався, та будь-які зміни тягнуть за собою затримки термінів, зриви у платежах та напруженість у взаєминах між вами, дизайнером та будівельною бригадою. Пам'ятайте, що від замовника також багато чого залежить.

Ціна на послуги дизайну інтер'єрів у Харкові

Вартість дизайну інтер'єрів у Харкові відповідає цінам за подібні послуги в інших регіонах, за винятком тих випадків, коли потрібний нестандартний підхід, який потребує додаткових знань та досвіду від професіонала. У таких випадках, ціна на дизайн інтер'єру (Харків та котеджні містечка в межах області) може бути вищою, ніж в Одесі, Дніпрі та навіть Києві.