ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ В КИЄВІ

Замовте послуги дизайнера інтер'єру в рамках вашого бюджету та стилістичних переваг. Ціна від 15€/м²

Організуйте дизайн та ремонт з нашою допомогою

Спецпропозиції від дизайнерів та прорабів

Знижки до 50% на кухні, меблі, світло, матеріали

Дизайн-проекти провідних архітекторів України

Фотографії класичних, сучасних інтер'єрів

Знижки до 50%

Купуйте безпосередньо у постачальників матеріали для ремонту, сантехніку, меблі, освітлення провідних фабрик Італії, Німеччини, Іспанії

Італійські кухні
Сантехніка
Плитка та мозаїка
Двері
Паркет
Освітлення
Шпалери
Італійські меблі
Дизайнерські кухні

Дизайнерські меблі, двері, освітлення

Проектування та виготовлення на замовлення предметів інтер'єру за індивідуальними проектами

Дивани та м'які меблі

Кухні та корпусні меблі

Двері, перегородки, вбиральні

Люстри та світильники

Дизайн-проекти

Вибирайте архітектора та дизайнера з реалізованих інтер'єрів

Оздоблювальні та інженерні роботи

Професійні бригади майстрів з досвідом від 5-ти років виконають оздоблювальні та інженерні роботи відповідно до дизайн проекту.

Будинки та апартаменти

Офіси компаній

Ресторани та кафе

Магазини та ТРЦ

Фото інтер'єрів

Знаходьте дизайнерські ідеї для вашого будинку

Розумний будинок

Проектування, монтаж та налаштування інженерних рішень для управління комфортом у приміщенні

Управління освітленням та електроприладами

Управління опаленням, кондиціюванням

Аудіо система, домашній кінотеатр

Безпека та відеоспостереження

Залишились питання? Задайте їх прямо зараз!

Дзвоніть на +380 97 667-67-69

Бажаєте розрахувати вартість дизайну та комплектації Вашого об'єкту?

Дизайн інтер'єру - Київ

Дизайн інтер'єру – це досить популярна послуга, яка користується попитом як у корінних киян, так і гостей столиці. Розробити інтер'єр – відповідальне творче завдання, вирішення якого слід надати професіоналам. Звичайно, можна самостійно вивчити правила планування та перепланування, витратити багато часу на те, щоб перечитати журнали з тематики дизайн інтер'єру, побувати у всіх будівельних супермаркетах. Ви можете переглянути фото інтер'єрів, вибрати основні оздоблювальні матеріали, способи організації різних типів ремонтних робіт, переглянути портфоліо студій та бюро, які пропонують дизайн інтер'єрів у Києві. Частина будівельних робіт може бути виконана вами власноруч, а основні найважливіші пункти ремонту, ви довірите спеціалізованим підрядникам, оскільки навряд чи наважитеся самостійно робити перепланування, змінювати газові труби, проводити заміну електричної проводки. Ви позбавите себе всіх перерахованих вище турбот, передавши дизайнеру з будь-якого міста України список обов'язків з розробки дизайну в Києві. Особливо це коливається тих випадків, коли ви не проживаєте у столиці.

Дизайн інтер'єру квартир - вартість у Києві

Сучасний дизайн інтер'єру квартири в Києві – основний стилістичний напрямок, на якому дизайнери ставлять акцент. У розробці інтер'єру в сучасному стилі дизайнери орієнтуються на найсучасніші будівельні технології та провідні європейські фабрики з виробництва плитки, сантехніки, меблів та інших предметів декору. Розробити сучасний дизайн - завдання, що вимагає опрацювання деталей та модних тенденцій у галузі декору, починаючи від розташування в проектованому просторі меблів та предметів декору, закінчуючи функціональними особливостями матеріалів та зонуванням. Сучасний інтер'єр, реалізований дизайнерами проекту, завжди має унікальну ідею. Ваш інтер'єр стане гордістю та предметом захоплення. Отже, якщо ви плануєте ремонт, то сміливо звертайтесь до дизайнерів-партнерів нашого проекту. Вони допоможуть вам реалізувати дизайн квартири в Києві (ціна приємно здивувати вас), позбавлений шаблонів та штампів.

Дизайн інтер'єру будинку - ціна в Києві

Дизайн інтер'єру будинку в Києві обирають клієнти, які бажають підкреслити свій високий соціальний статус. У всі часи людині було властиво облаштовувати свій будинок таким чином, щоб інтер'єр у класичному стилі був унікальним і відрізнявся від інших жител, зберігав енергетику людей, що проживають у ньому. Речі та простір, в якому ми щоденно живемо, відображають наші смаки. Тому при виборі дизайнера рекомендуємо звертатися до професіоналів, які виконають дизайн інтер'єру будинку, дотримуючись вимог до стилістики. На старті співпраці дизайнери повинні отримати максимальну інформацію про уподобання клієнта, щоб класичний інтер'єр максимально відображав почуття смаку власника будинку чи квартири.

Скільки коштує послуга дизайну інтер'єрів у Києві

Клієнти, які звертаються до нас завжди залишаються задоволеними, тому ціна в Києві на дизайн квартир та будинку від наших партнерів приємно відрізняється від студій та незалежних фахівців, які рекламують в інтернеті та журналах послугу розробки архітектурного проекту. Тому, якщо ви вирішили замовити дизайн квартир і будинку, то рекомендуємо скористатися спеціальною пропозицією від салонів партнерів, яка вигідно відрізняється в плані ціни та рівня професіоналізму виконавців загалом по ринку.