ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРА В ОДЕСІ

Замовте послуги дизайнера інтер'єру в рамках вашого бюджету та стилістичних переваг. Ціна від 15€/м²

Організуйте дизайн та ремонт з нашою допомогою

Спецпропозиції від дизайнерів та прорабів

Знижки до 50% на кухні, меблі, світло, матеріали

Дизайн-проекти провідних архітекторів України

Фотографії класичних, сучасних інтер'єрів

Знижки до 50%

Купуйте безпосередньо у постачальників матеріали для ремонту, сантехніку, меблі, освітлення провідних фабрик Італії, Німеччини, Іспанії

Італійські кухні
Сантехніка
Плитка та мозаїка
Двері
Паркет
Освітлення
Шпалери
Італійські меблі
Дизайнерські кухні

Дизайнерські меблі, двері, освітлення

Проектування та виготовлення на замовлення предметів інтер'єру за індивідуальними проектами

Дивани та м'які меблі

Кухні та корпусні меблі

Двері, перегородки, вбиральні

Люстри та світильники

Дизайн-проекти

Вибирайте архітектора та дизайнера з реалізованих інтер'єрів

Оздоблювальні та інженерні роботи

Професійні бригади майстрів з досвідом від 5-ти років виконають оздоблювальні та інженерні роботи відповідно до дизайн проекту.

Будинки та апартаменти

Офіси компаній

Ресторани та кафе

Магазини та ТРЦ

Фото інтер'єрів

Знаходьте дизайнерські ідеї для вашого будинку

Розумний будинок

Проектування, монтаж та налаштування інженерних рішень для управління комфортом у приміщенні

Управління освітленням та електроприладами

Управління опаленням, кондиціюванням

Аудіо система, домашній кінотеатр

Безпека та відеоспостереження

Залишились питання? Задайте їх прямо зараз!

Дзвоніть на +380 97 667-67-69

Бажаєте розрахувати вартість дизайну та комплектації Вашого об'єкту?

Дизайн інтер'єру - Одеса

Дизайн інтер'єру в Одесі має попит не тільки у корінних жителів Південної Пальміри, а й у гостей міста, які купують нерухомість як інвестиції під здачу в оренду на курортний сезон. Такі клієнти воліють замовляти проекти інтер'єрів, в яких використовуються преміальні оздоблювальні матеріали, ексклюзивні італійські меблі та вишукані освітлювальні прилади. Основна мета – здивувати неординарним дизайном інтер'єрів майбутніх постояльців, які приїжджають до Одеси на відпочинок до Чорного моря. Помічено давно, що приїжджа публіка в цьому регіоні досить вимоглива до умов проживання, незалежно від того, це приватний будинок, квартира або апартаменти в готельному житловому комплексі. Відповідно інвестори в нерухомість замовляють дизайн інтер'єру (Одеса, Затока) саме з таким розрахунком.

Обираючи дизайнера з Південної Пальміри, слід враховувати факт того, що більшість фахівців мають вищу архітектурну освіту та відмінне почуття смаку, незалежно від того, в якому стилі (сучасний, класичний, скандинавський, лофт чи будь-який інший) буде виконано дизайн-проект Вашого приміщення. Якщо ви є потенційним інвестором у курортну нерухомість, то рекомендуємо довіритися архітектору з Одеси, ніж шукати професіонала у своєму регіоні та витрачати зайві кошти на трансфер та проживання. Попередньо буде корисним навести довідки в інтернеті, перед тим як звертатися до локального дизайнерського бюро. Не варто погоджуватися з ввічливості чи нетерпіння одразу після першої співбесіди з професіоналами та підписувати договір на розробку дизайн-проекту квартири чи будинку біля моря.

Рекомендуємо скласти повний список підрядників та витратити пару днів на зустрічі та обговорення плану з проектування та будівельно-ремонтних робіт вашого об'єкту нерухомості. А потім перевірити відгуки у колишніх клієнтів щодо якості послуг фахівців, які вам сподобалися. Лише після цього можна переходити на стадію обговорення та погодження фінансових умов роботи.

Ціна на послуги дизайну інтер'єрів в Одесі

Вартість дизайну інтер'єру в Одесі залежить від багатьох факторів. Потрібно пам'ятати, що найбільш затребувані архітектори можуть бути зайняті, адже після того, як багато заможних покупців курортної нерухомості переключилися з Криму на Одесу, попит на послуги дизайну приватних та комерційних приміщень, архітектурного проектування будинків та котеджів у цьому регіоні зріс у рази. Також слід зважати на попит з боку вимушених переселенців з інших регіонів, багато з яких вирішили замість оренди придбати житло для власних потреб. Серед замовників дизайнерів трапляються не лише громадяни України, а й іноземці. Саме такі платоспроможні клієнти піднімають ціну на дизайн інтер'єрів у Львові. Радимо, якщо ви знайшли кандидатуру або команду професіоналів, яка втілить ваші навіть найнеординарніші ідеї, не варто довго торгуватися, тому що ви можете упустити сумлінного професіонала, який виконає ваш проект під ключ, як у сучасному, так і класичному стилі. Пам'ятайте – скупий платить двічі.