ДИЗАЙНЕРСЬКИЙ РЕМОНТ ПРИМІЩЕНЬ

Замовте послуги дизайнера інтер'єру та бригаду майстрів у рамках вашого бюджету та стилістичних переваг

Організуйте дизайн та ремонт з нашою допомогою

Спецпропозиції від дизайнерів та прорабів

Знижки до 50% на кухні, меблі, світло, матеріали

Дизайн-проекти провідних архітекторів України

Фотографії класичних, сучасних інтер'єрів

Знижки до 50%

Купуйте безпосередньо у постачальників матеріали для ремонту, сантехніку, меблі, освітлення провідних фабрик Італії, Німеччини, Іспанії

Італійські кухні
Сантехніка
Плитка та мозаїка
Двері
Паркет
Освітлення
Шпалери
Італійські меблі
Дизайнерські кухні

Дизайнерські меблі, двері, освітлення

Проектування та виготовлення на замовлення предметів інтер'єру за індивідуальними проектами

Дивани та м'які меблі

Кухні та корпусні меблі

Двері, перегородки, вбиральні

Люстри та світильники

Дизайн-проекти

Вибирайте архітектора та дизайнера з реалізованих інтер'єрів

Оздоблювальні та інженерні роботи

Професійні бригади майстрів з досвідом від 5-ти років виконають оздоблювальні та інженерні роботи відповідно до дизайн проекту.

Будинки та апартаменти

Офіси компаній

Ресторани та кафе

Магазини та ТРЦ

Фото інтер'єрів

Знаходьте дизайнерські ідеї для вашого будинку

Розумний будинок

Проектування, монтаж та налаштування інженерних рішень для управління комфортом у приміщенні

Управління освітленням та електроприладами

Управління опаленням, кондиціюванням

Аудіо система, домашній кінотеатр

Безпека та відеоспостереження

Залишились питання? Задайте їх прямо зараз!

Дзвоніть на +380 97 667-67-69

Бажаєте розрахувати вартість дизайну та комплектації Вашого об'єкту?

Дизайнерський ремонт квартир, будинків під ключ - Київ, Одеса, Дніпро, Харків

Дизайнерський ремонт під ключ складається з кількох основних етапів, а саме – проектування інтер'єру, ремонтно-будівельні роботи, меблювання та стадія декорування. Якщо ви вирішили скористатися нашою допомогою та скористатися нашими рекомендаціями при виборі послуги дизайну інтер'єру, будівельної бригади, авторського нагляду за реалізацією проекту, отриманні знижок у постачальників оздоблювальних матеріалів, освітлення інтер'єру, кухні та меблів, то рекомендуємо ознайомитись з етапами реалізації дизайнерського ремонту Дніпрі, Одесі, Харкові та інших містах України.

Першим і найважливішим кроком є ​​вибір дизайнера інтер'єру або архітектора, тому що від цього залежить зовнішній вигляд і функціональність простору, що проектується. Якщо ви плануєте будівництво під ключ, то вам слід спочатку вивчити на нашому сайті проекти приватних та заміських будинків, котеджів та особняків, реалізовані провідними українськими архітекторами. Проекти інтер'єрів квартир та житлових апартаментів також представлені на нашому сайті у відповідному розділі. Перегляд реалізованих проектів інтер'єрів буде корисним для вибору стилістичного рішення для вашої оселі. З'явиться бачення, виходячи з якого ми зможемо рекомендувати дизайнера та архітектора, щоб він втілив у життя інтер'єр вашої мрії.

Після того, як ви погодили деталі та умови співпраці з фахівцем з архітектурного проектування, можна розпочати переговори з ремонтно-будівельними бригадами та виконробами, які виконають дизайнерський ремонт під ключ за кресленнями архітектора.

Ми рекомендуємо скористатися рекомендаціями друзів та знайомих або звернутися до нас за допомогою у виборі фахівців. Запрошувати будівельну бригаду "без обличчя", не маючи на руках відгуків минулих клієнтів ризикований крок, який обіцяє втрату часу, нервів та грошей. Упевнений, ви погодитеся з тим, що виконати оздоблювальні роботи якісно та надовго за допомогою професійних сантехніків, гіпсокартонників, плиточників та інших майстрів краще, ніж переробляти роботу дилетантів, оголошеннями яких заповнені інформаційні дошки в інтернеті.

Після того як дизайнер реалізував проект інтер'єру і ви обрали бригаду та домовилися з виконробом про умови співпраці, наступним важливим кроком буде складання кошторису та плану оздоблювальних робіт, із зазначенням вартості та відповідальності сторін за зірвані терміни. Діаграма Ганта є оптимальним інструментом для узгодження та візуалізації періодів з точними датами та прізвищами майстрів, постачання оздоблювальних матеріалів, сантехніки, світильників, дверей, плитки, підлогових покриттів для виконання оздоблювальних робіт під ключ.

Рекомендуємо довірити дизайнеру інтер'єру авторський нагляд за ремонтом приміщення. Це важливо, оскільки архітектор бере відповідальність за те, що ремонт приміщення буде виконаний відповідно до креслень та гарних візуалізацій дизайн-проекту.

Ремонт починається з підготовки приміщення для оздоблювальних робіт, а саме – демонтажу підлоги та стін, укладання та розведення електричних та сантехнічних комунікацій, встановлення міжкімнатних перегородок з гіпсокартону, штукатурки стін та стель, заміни вікон, заливання підлоги. Наступним кроком буде безпосередньо оздоблення приміщення – укладання плитки та мозаїки, монтаж підвісних або натяжних стель, шпаклівка та фарбування стін, інсталяція підлогових покриттів, встановлення світильників, розеток та вимикачів. Купити зі знижкою до 50 відсотків матеріали для дизайнерського ремонту ви можете за нашого сприяння безпосередньо у дилерів провідних італійських, німецьких, іспанських виробників плитки, сантехніки, дверей, світильників. Звичайно, це не весь перелік, а основні кроки з обробки приміщення квартири, будинку, офісу під ключ.

Після того як стадія будівельно-ремонтних робіт завершена, можна переходити до встановлення кухні, вбиральні, шаф та інших корпусних меблів на замовлення, які наші партнери виробляють в Україні на італійському та німецькому обладнанні відповідно до всіх стандартів якості прийнятих у країнах Євросоюзу . Якщо ви бажаєте придбати кухонний гарнітур, спальню, дитячу, вітальню, меблі для ванної кімнати, крісла, дивани, столи та стільці, виготовлені на одній з відомих фабрик в Італії чи Німеччині, то купити за вигідною ціною все це можна безпосередньо у прямих постачальників. Доставка з Європи та встановлення у вашому будинку займе близько двох місяців.

Останнім штрихом дизайнерського ремонту під ключ є етап декорування. Існує два варіанти вибору предметів інтер'єру - за каталогом на замовлення або в салонах. Ми рекомендуємо довіритися дизайнеру, який використав у своєму проекті елементи декору відповідно до стилістичних уподобань, які були озвучені вами на початку знайомства з фахівцем.

Ми з радістю проконсультуємо вас та допоможемо організувати дизайнерський ремонт квартири, будинку, офісу (Київ, Одеса, Дніпро, Харків та інші міста України). Команда Houzz.com.ua чекає на ваш дзвінок.

Дизайнерський ремонт під ключ - ціна

Вартість дизайнерського ремонту під ключ залежить від можливості факторів, основні з яких рівень професіоналізму задіяних фахівців, складність проекту та терміни.