ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Замовте послуги дизайнера інтер'єру в рамках вашого бюджету та стилістичних переваг

Організуйте дизайн та ремонт з нашою допомогою

Спецпропозиції від дизайнерів та прорабів

Знижки до 50% на кухні, меблі, світло, матеріали

Дизайн-проекти провідних архітекторів України

Фотографії класичних, сучасних інтер'єрів

Знижки до 50%

Купуйте безпосередньо у постачальників матеріали для ремонту, сантехніку, меблі, освітлення провідних фабрик Італії, Німеччини, Іспанії

Італійські кухні
Сантехніка
Плитка та мозаїка
Двері
Паркет
Освітлення
Шпалери
Італійські меблі
Дизайнерські кухні

Дизайнерські меблі, двері, освітлення

Проектування та виготовлення на замовлення предметів інтер'єру за індивідуальними проектами

Дивани та м'які меблі

Кухні та корпусні меблі

Двері, перегородки, вбиральні

Люстри та світильники

Дизайн-проекти

Вибирайте архітектора та дизайнера з реалізованих інтер'єрів

Оздоблювальні та інженерні роботи

Професійні бригади майстрів з досвідом від 5-ти років виконають оздоблювальні та інженерні роботи відповідно до дизайн проекту.

Будинки та апартаменти

Офіси компаній

Ресторани та кафе

Магазини та ТРЦ

Фото інтер'єрів

Знаходьте дизайнерські ідеї для вашого будинку

Розумний будинок

Проектування, монтаж та налаштування інженерних рішень для управління комфортом у приміщенні

Управління освітленням та електроприладами

Управління опаленням, кондиціюванням

Аудіо система, домашній кінотеатр

Безпека та відеоспостереження

Залишились питання? Задайте їх прямо зараз!

Дзвоніть на +380 97 667-67-69

Бажаєте розрахувати вартість дизайну та комплектації Вашого об'єкту?

Ексклюзивний дизайн - Київ, Одеса, Дніпро, Харків

Ексклюзивний дизайн інтер'єрів потребує першокласного рівня професійної майстерності архітекторів та декораторів, а також великої кількості витрат робочого часу. Для дизайнера кожен клієнт та простір, що потребує архітектурного рішення, унікальні. Дизайнери, що розробляють ексклюзивні інтер'єри, зазвичай працюють одночасно не більше ніж з одним об'єктом під повним контролем замовника. Незалежно від розміру приміщення, кожному дизайн проекту приділяється максимум уваги, яка потрібна на вирішення поставлених завдань. Дизайнери та архітектори готові реалізувати ексклюзивний дизайн незалежно від географічного розташування будівельного об'єкту на карті України. Дизайнери проекту цінують замовників, за це замовники цінують та довіряють розробляти ексклюзивний дизайн інтер'єру квартир, будинків, котеджів, офісів, магазинів одягу, бутіків, ресторанів, кафе та інших приміщень.

Основними рисами ексклюзивного дизайну інтер'єрів є висока якість архітектурних здібностей виконавця та дорогі елементи декору, освітлення, меблі. Розробка таких проектів ведеться паралельно з інженерами та виконробами, оскільки мають враховуватися особливості використання ексклюзивних матеріалів та технологій, які властиві такому типу проектування приміщень. Комплексний підхід забезпечує оперативну реалізацію нестандартних ідей замовника у зазначені терміни на основі початкових домовленостей. Індивідуальна робота над приміщенням та аналіз можливостей планування дозволяє інтер'єру бути не лише красивим, а й максимально зручним. Функціональні якості йдуть нарівні з естетичною привабливістю незалежно від вибору стилістичного напрямку, модерн, класика, мінімалізм, хай-тек, лофт, скандинавський стиль. У будівельної бригади повинні бути складні на етапі обробки приміщення. Усі проекти мають проходити експертизу ще на старті будівництва та ремонту.

Дуже важливо клієнту побачити свій інтер'єр ще до етапу оздоблювальних робіт. Якісні фотореалістичні зображення приміщення допомагають уникати розбіжностей уявлень замовника та дизайнера. Складання кошторису спільно з дизайнером і виконробом дає можливість обходити незручні ситуації, коли красива картинка виявляється не по кишені власнику об'єкта будівництва і дизайнер спільно з архітектором змушені переробляти проект або вносити незначні зміни, пов'язані з вартістю оздоблювальних матеріалів, меблів, освітлення та декору. >

Ексклюзивний дизайн - ціна

Ціна на ексклюзивний дизайн стартує від 25 євро за квадрат. Найчастіше клієнт упевнений, що саме дизайнер інтер'єру має відповідати за підсумковий результат, і це безперечно так. Завдання дизайнера полягає не тільки в тому, щоб вигадати дизайн проект, але й довести його виконання до логічного завершення. З цією метою існує послуга авторського нагляду за будівельними та ремонтними роботами на об'єкті. Архітектор щотижня кілька годин приділяє відвідуванню об'єкта. Він здійснює чіткий контроль процесів, стежить дотримання термінів, проводить експертизу якості. Авторський нагляд є невід'ємною частиною ексклюзивного дизайну інтер'єрів у Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові. Командна відповідальність за всі дії з моменту вибору стилю – це основа успіху у сфері будівництва та ремонту. Дизайнерські бюро та архітектори фрілансери часто співпрацюють із постачальниками матеріалів для ремонту, таким чином клієнт можете заощадити значну частину бюджету на ексклюзивні оздоблювальні послуги.