ЕЛІТНИЙ ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Замовте послуги дизайнера інтер'єру в рамках вашого бюджету та стилістичних переваг

Організуйте дизайн та ремонт з нашою допомогою

Спецпропозиції від дизайнерів та прорабів

Знижки до 50% на кухні, меблі, світло, матеріали

Дизайн-проекти провідних архітекторів України

Фотографії класичних, сучасних інтер'єрів

Знижки до 50%

Купуйте безпосередньо у постачальників матеріали для ремонту, сантехніку, меблі, освітлення провідних фабрик Італії, Німеччини, Іспанії

Італійські кухні
Сантехніка
Плитка та мозаїка
Двері
Паркет
Освітлення
Шпалери
Італійські меблі
Дизайнерські кухні

Дизайнерські меблі, двері, освітлення

Проектування та виготовлення на замовлення предметів інтер'єру за індивідуальними проектами

Дивани та м'які меблі

Кухні та корпусні меблі

Двері, перегородки, вбиральні

Люстри та світильники

Дизайн-проекти

Вибирайте архітектора та дизайнера з реалізованих інтер'єрів

Оздоблювальні та інженерні роботи

Професійні бригади майстрів з досвідом від 5-ти років виконають оздоблювальні та інженерні роботи відповідно до дизайн проекту.

Будинки та апартаменти

Офіси компаній

Ресторани та кафе

Магазини та ТРЦ

Фото інтер'єрів

Знаходьте дизайнерські ідеї для вашого будинку

Розумний будинок

Проектування, монтаж та налаштування інженерних рішень для управління комфортом у приміщенні

Управління освітленням та електроприладами

Управління опаленням, кондиціюванням

Аудіо система, домашній кінотеатр

Безпека та відеоспостереження

Залишились питання? Задайте їх прямо зараз!

Дзвоніть на +380 97 667-67-69

Бажаєте розрахувати вартість дизайну та комплектації Вашого об'єкту?

Елітний дизайн інтер'єру - Київ, Одеса, Дніпро, Харків

Елітний дизайн інтер'єру передбачає, що проектований простір матиме унікальність, стиль і високий рівень комфорту. Дороге оздоблення та меблі, правильно підібрані дизайнерами та декораторами, відповідно до високих побажань та канонів стилю, повинні підкреслювати відмінний смак господаря елітного інтер'єру та вказувати відвідувачам на успішність його власника. Дизайн елітних інтер'єрів зобов'язує фахівців враховувати останні тенденції у сфері архітектурного проектування. Дизайнери інтер'єру використовують сучасні технології, фабрики та бренди, оздоблювальні матеріали та предмети декорування класу люкс. Співпраця з дизайнерами проекту гарантує отримати елітний інтер'єр, який стане предметом престижу, гордості серед друзів та колег із бізнесу.

Спеціаліст, який претендує на ключову роль у процесі, повинен розуміти, що елітний дизайн інтер'єру не сконцентрований лише на використанні дорогих матеріалів. Розуміння думок замовника, його світовідчуттів пов'язаних з майбутнім житлом, усвідомлення того, як він почуватиметься в новому будинку чи квартирі – це невід'ємна складова, яка гарантує успішне вирішення всіх щаблів елітного ремонту. Архітектори часто стикаються з нестандартними побажаннями клієнта, який шукає професіонала або студію дизайну, яка гарантує реалізацію ідей, що не вписуються в рамки звичайних алгоритмів та кліше, відповідно до стилю та параметрів приміщення. Тому на початку знайомства слід приділити належну увагу до комунікативних навичок фахівця, його аналітичних здібностей, наскільки сміливо він сприймає ваші думки і готовий обговорювати нестандартні фантазії, які виходять за рамки звичного ремесла. Виконати чергову копію картинки з інтернету для архітектора, який закінчив вищий навчальний заклад з будівельної спеціальності – завдання тривіальне. А ось внести щось новаторське, неординарне до дизайн-проекту вимагає від професіонала додаткових витрат часу та зусиль.

Елітний дизайн - ціна

Ціна на елітний дизайн інтер'єру у Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові та інших містах України незначно відрізняється залежно від сезону та типу приміщення. Для житлових приміщень ціна більш демократична, порівняно з комерційними площами. Чим більше квадратних метрів біля об'єкта нерухомості, тим цікавіше знижку замовник може просити у дизайнера на етапі укладання договору. Процедура узгодження умов співробітництва та етапи послуги елітного дизайну інтер'єру є стандартними для всіх регіонів країни.

На початковому етапі клієнт знайомиться із дизайнером, переглядає його роботи, обговорює вартість розробки проекту. Після погодження нюансів підписується договір, і архітектор виїжджає на об'єкт, щоб виконати виміри приміщення. Через пару днів замовник та дизайнер знову зустрічаються, щоб обговорити стилістичні уподобання клієнта, бюджет на оздоблювальні матеріали, меблі та освітлювальні прилади. В останні роки замовники віддають перевагу класиці, модерну, арт-деко та лофту. Деякі власники нерухомості готові експериментувати та відкриті для нових течій та напрямків, тому обирають контемпорарі чи скандинавський стиль. Такі люди часто подорожують, відповідно вбирають у себе як губку сучасну архітектуру західних країн, в яких елітний дизайн інтер'єру є звичною практикою, а не чимось екстраординарним і таким, що виходить за рамки шаблонного мислення. Коли йдеться про комерційні об'єкти, такі як елітний дизайн офісу, ресторану, кафе, готелі, то включаються інші правила вибору стилістичного спрямування. Архітектор відштовхується від концепції закладу та смакових уподобань його майбутніх відвідувачів. Часто публічні місця складаються з кількох зон, тому існує можливість поєднання кількох течій та напрямків у рамках одного дизайн-проекту.

Коли клієнт згоден на вибір стилю та приклади оздоблення, меблювання та декорування приміщення, архітектор переходить до розробки фотореалістичних зображень елітного дизайну інтер'єрів. Це найвірніший спосіб уникнути непотрібних змін на етапі будівельних та оздоблювальних робіт. Як банально не звучить, елітний дизайн - це не просто приваблива картинка, а функціональність використання приміщення в деталях, якими рясніють проекти преміального рівня. Після затвердження зовнішнього вигляду приміщення дизайнер приступає до виконання креслень, які потім передає будівельній бригаді. Послуга авторського нагляду є бажаною, але не всі клієнти її замовляють, довіряючись професіоналізму виконробів, які будуть проводити оздоблювальні роботи на вашому об'єкті нерухомості.