ЕЛІТНИЙ РЕМОНТ ПРИМІЩЕНЬ

Замовте послуги дизайнера інтер'єру та бригаду майстрів у рамках вашого бюджету та стилістичних переваг. Дизайн+оздоблення від 70€/м²

Організуйте дизайн та ремонт з нашою допомогою

Спецпропозиції від дизайнерів та прорабів

Знижки до 50% на кухні, меблі, світло, матеріали

Дизайн-проекти провідних архітекторів України

Фотографії класичних, сучасних інтер'єрів

Знижки до 50%

Купуйте безпосередньо у постачальників матеріали для ремонту, сантехніку, меблі, освітлення провідних фабрик Італії, Німеччини, Іспанії

Італійські кухні
Сантехніка
Плитка та мозаїка
Двері
Паркет
Освітлення
Шпалери
Італійські меблі
Дизайнерські кухні

Дизайнерські меблі, двері, освітлення

Проектування та виготовлення на замовлення предметів інтер'єру за індивідуальними проектами

Дивани та м'які меблі

Кухні та корпусні меблі

Двері, перегородки, вбиральні

Люстри та світильники

Дизайн-проекти

Вибирайте архітектора та дизайнера з реалізованих інтер'єрів

Оздоблювальні та інженерні роботи

Професійні бригади майстрів з досвідом від 5-ти років виконають оздоблювальні та інженерні роботи відповідно до дизайн проекту.

Будинки та апартаменти

Офіси компаній

Ресторани та кафе

Магазини та ТРЦ

Фото інтер'єрів

Знаходьте дизайнерські ідеї для вашого будинку

Розумний будинок

Проектування, монтаж та налаштування інженерних рішень для управління комфортом у приміщенні

Управління освітленням та електроприладами

Управління опаленням, кондиціюванням

Аудіо система, домашній кінотеатр

Безпека та відеоспостереження

Залишились питання? Задайте їх прямо зараз!

Дзвоніть на +380 97 667-67-69

Бажаєте розрахувати вартість дизайну та комплектації Вашого об'єкту?

Елітний ремонт квартир, будинків під ключ - Київ, Одеса, Дніпро, Харків

Елітний ремонт - завдання комплексне та виконується послідовно. Якщо ви вирішили знайти архітектора та бригаду майстрів, які під ключ виконають обробку приміщення, то варто вивчити всі етапи від проектування до підписання акта про виконані роботи. Спочатку архітектурне проектування та дизайн приміщення – розташування меблів, схеми електрики та сантехніки, виконання візуалізації об'єкта з різних ракурсів. Далі, коли всі креслення готові та підписані вами, настає черга обробки приміщення. Якщо ви довіритеся нам, ми запропонуємо виключно перевірених майстрів, за плечима яких вже понад двадцять аналогічних комплексних проектів елітного ремонту під ключ. І завершальним етапом слідує розстановка меблів та декорування.

Щоб не здатися голослівним, рекомендуємо вивчити наше портфоліо робіт, у якому реалізовані проекти у новобудовах комфорту класу, середнього та елітного сегменту.

А тепер подамо процедуру детально і кожен крок по порядку. Спочатку ми пропонуємо вам вивчити портфоліо дизайнерів інтер'єру та провідних архітекторів, з якими ми співпрацюємо. І після того як ви ознайомитеся з їхніми роботами, ми організуємо співбесіду з тими виконавцями, чиї дизайн-проекти припали вам до душі. Після недовгих переговорів ми переходимо до підписання договору. Виконавець виїжджає на об'єкт, щоб зробити виміри та мати загальне уявлення про той простір, де буде реалізований під ключ елітний ремонт квартири чи будинку, комерційного приміщення. Перші варіанти планувань та креслень ви отримаєте від дизайнера вже за кілька тижнів після узгодження стилістичної концепції вашого майбутнього житла.

Паралельно з розробкою креслень архітектор відвідує разом з вами будівельні магазини та салони, де ви будете знайомитись із зразками плитки, сантехніки, дверей, паркету, шпалер та інших матеріалів. Це дуже важливий етап, так як дизайнер разом з вами вибирає елементи оснащення та комплектації інтер'єру, які потім візуалізує в макетах для затвердження. Перед тим як розпочинати вибір матеріалів, рекомендуємо зайти в інтернет та подивитися фотографії реалізованих під ключ елітних ремонтів, щоб вивчити приклади моделей та виробників. Якщо ви це зробите, то вам буде простіше зробити правильний вибір, адже ви будете підготовлені до поїздок будівельними магазинами та салонами, в яких представлені елітні матеріали.

Після затвердження дизайн-проекту, приходить час спілкування з виконробом та вибору підрядника для реалізації ідей архітектора. Також ви можете скористатися послугою авторського нагляду, яка спростить контроль за виконанням елітного ремонту. Вам не потрібно буде відвідувати об'єкт. Дизайнер інтер'єру повністю контролюватиме процес, виїжджаючи на будівництво два або три рази на тиждень. Ця послуга оплачується додатково у формі щомісячного платежу або відсотка від загальної вартості виконання проекту інтер'єру.

Коли матеріали будуть поставлені на об'єкт, робітники під наглядом виконроба та архітектора виконають демонтаж, потім зведення перегородок, а потім перейдуть до плиткових робіт, розведення електрики, заливки стяжки та обробки стін та стель. Потім встановлюються двері та світильники, побутова техніка. Коли обробка виконана ми переходимо до вибору та замовлення меблів. Разом і їдемо в салони виробників меблів, де вибираємо кухонний гарнітур, спальню, шафу купе, диван, дитячу, передпокій та будь-який інший тип меблів, якщо потрібно. Ви можете придбати як меблі українських виробників на замовлення, так і італійські та німецькі моделі, які краще використовувати у реалізації елітного ремонту квартир і будинків під ключ.

Елітний ремонт під ключ - ціна

Вартість елітного ремонту під ключ розраховується на підставі креслень, вартості оздоблювальних робіт та матеріалів, які ви вибрали спільно з архітектором проекту, а також від рівня професіоналізму відібраних вами майстрів. Сподіваюся ми вам докладно розповіли процес реалізації елітного ремонту під ключ. Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нами по телефону, який вказаний у нас на сайті. Наші фахівці проведуть безкоштовну консультацію і дадуть відповідь на всі питання, що хвилюють вас.