Світильники та люстри Possoni

Замовте освітлення Possoni прямо у дилерів. Без посередників та роздрібної націнки. Доставка по Україні та країнам ЄС

Для сім’ї Поссони 1963 став воістину знаменним, коли глава сімейства Паскуале вирішив заснувати фабрику з виготовлення приладів інтер’єрного освітлення, і не помилився. Світильники та люстри Possoni продаються у салонах елітного інтер’єрного світла в Європі, Америці, Азії та країнах інших континентів. Компанія отримала назву Possoni Immuninazione, і весь шлях від початку становлення підприємства до сьогодні засновник пройшов разом зі своєю дружиною Лідією та дітьми Розанною, Клавдією та Едгаром. Завдяки згуртованій роботі всіх членів сім’ї та колективу професіоналів, фірма переступила 50-річний рубіж (2013 рік) та продовжує успішно працювати на радість своїм постійним та новим клієнтам. Виробничі потужності фабрики на сьогоднішній день займають 2,5 тисяч квадратних метрів. 1994 року бренд був удостоєний високого звання ”Cavaliere del Lavoro”.

Традиційно світильники та люстри Possoni створюються з латуні. Цікаво, що спочатку основна робота виконувалася виключно руками майстрів, а потім для вдосконалення процесу стали впроваджувати передові технології. Таке поєднання ручної праці та сучасних технологічних можливостей пішло виробництву лише на користь. Світильники цього бренду виготовляються лише в Італії та за певним алгоритмом. Так, все починається з розробки дизайну — створення макету майбутніх світильників Possoni, після чого виріб відливається і фахівці приступають до обробки. Останній етап – декорування – має на увазі присутність кращого кришталю Swarovski та Schoeler, а також залучення обробленого алебастру різних кольорів.

Найапробованіші та найпопулярніші колекції прикрашають розкішні інтер’єри приватних резиденцій, фешенебельних готелів, відомих будинків моди та бутіків по всій Європі, а також в Америці та Росії. До таких колекцій відносяться: Grand hotel, Fuori dal tempo, Floreale та Alabastro. В цілому, Possoni поділяє свої вироби по групам залежно від матеріалу, що використовується: світильники з каменю ALABASTER, зі скла – SCAVOGLASS, з латуні – BRASS, на замовлення – група MODULAR. Крім основного каталогу, в якому вся продукція компанії розбита за категоріями (бра, торшери, освітлення для офісів, стельові люстри, підвісні світильники і настінні Possoni), майстри у співпраці з дизайнерами бренду готові працювати за індивідуальним замовленням.