Плитка та керамограніт Aparici

Замовте плитку та керамограніт Aparici Прямо у дилерів. Без посередників та роздрібної націнки. Доставка по Україні та країнам ЄС

Фабрика Aparici належить великому виробнику облицювальної плитки з керамограніту та кераміки – компанії Ceramicas Aparici, яка була заснована в 1961 році в місті Алькора (іспанська провінція Кастельон- -Плану). У цьому регіоні виготовлення плитки є багатовіковою ремісничою традицією, що асоціюється з культурним розвитком даної географічної області, тому авторський дизайн інтер’єрів з використанням даної елітної плитки додає унікальності простору приміщення. Заснувало фабрику вісім людей, які на той момент ще проводили випал кераміки у звичайних печах.

За п’ять років компанія виросла. Її виробничі площі становили близько десяти тисяч квадратних метрів, а кількість найманих працівників збільшилася до п’ятдесяти осіб. Все це сталося завдяки буму виробництва керамічної плитки, що охопив провінцію Кастельйон-де-ла-Плана. Компанія одна з перших у регіоні стартує виготовлення та вихід на ринок з підлоговою плиткою Aparici.

Друге розширення компанії відбулося наприкінці сімдесятих років минулого сторіччя. Майже вдвічі збільшились виробничі площі. Штат підприємства виріс до ста п’ятдесяти працівників.
Сучасний дизайн інтер’єру виставляє жорсткі вимоги щодо відбору виробничих матеріалів. Інноваційні технології та максимальний контроль за процесами виготовлення зробили компанію Ceramicas Aparici одним з лідерів з виробництва облицювальної та підлогової плитки.

В даний час компанія володіє трьома заводами (один виготовляє облицювальну плитку, інший займається випуском підлогової плитки Aparici, і на третьому виробляється керамограніт). Aparici випускає понад чотирнадцять мільйонів квадратних метрів плитки на рік. Всі підприємства обладнані автоматизованими системами з управління кожного етапу виготовлення продукції — пресування, глазурування, випалення та кінцеве сортування. Обладнання на фабриках відповідає всім критеріям та стандартам охорони навколишнього середовища та оптимізації витрат споживання ресурсів.

Основною рисою торгової марки, за що її цінують покупці — це якість плитки, яка базується на сучасних виробничих технологіях та привабливому дизайні. Продукція фабрики Aparici представлена ​​в середньому та преміум цінових сегментах, що робить інтер’єр привабливим для клієнтів. Компанія щорічно представляє свою продукцію на спеціалізованих торгових виставках, що відбуваються не лише в Іспанії.