Шукайте дизайнера інтер'єру?

Немає часу розбиратися та вибирати кращого? Чи не хочете ризикувати і переплачувати?

Зверніться до нас і ми запропонуємо вам послуги дизайнера інтер'єру, який ідеально підходить під ваші стилістичні уподобання, тип приміщення та бюджет. Всі дизайнери та архітектори HOUZZ - фахівці з винятковою репутацією та великим досвідом проектування інтер'єрів, професійно реалізують ексклюзивний дизайн-проект вашого приміщення на вигідних умовах у короткий термін.

Спецпропозиція при покупці кухні

Проект інтер'єру у подарунок

Докладніше

Переваги

Топові дизайнери та архітектори

Наша команда веде постійний відбір професіоналів у Києві та інших містах України. Ми беремо в проект лише 3 дизайнерів зі 100, після співбесіди та перевірки відгуків, рекомендацій минулих клієнтів.

Відсутність ризиків

Завдяки HOUZZ, ваші ризики найняти невідповідного дизайнера інтер'єру зводяться до нуля. Ви можете змінити спеціаліста на етапі вибору стилістичного рішення, якщо з якихось причин він вас не влаштовує.

Знижки до 30% у салонах

Замовники дизайнерів HOUZZ мають право на знижки до 30% на оздоблювальні матеріали, кухні, меблі, світильники в салонах, які є нашими партнерами.

Спецпропозиції від партнерів HOUZZ

Ви можете скористатися спецпропозиціями від партнерів HOUZZ та зберегти до 50% бюджету на дизайнерський ремонт, меблювання, декорування вашого приміщення.

Бажаєте замовити послуги дизайнера? Є питання?

Дзвоніть на +380 97 667-67-69

Розкажемо про HOUZZ. Організуємо всі процеси дизайну інтер'єру. Надаємо знижки.